Obchodní podmínky

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 
Na veškeré zakoupené zboží se vztahuje záruka 2 roky. Za všech okolností se snažíme vyjít Vám vstříc!
 
PRODÁVAJÍCÍ - PROVOZOVATEL SERVERU
 
SAL., Javorová 215/5 , 460 01 Liberec 14
IČO: 640 33 783 , Tel.: 482 313 049, Fax: 482 313 049
 

KUPUJÍCÍ - ZÁKAZNÍK

 
Fyzická nebo právnická osoba, která uskuteční závaznou objednávku zboží z nabídky. Aktuální nabídka zboží je uveřejněna na internetových stránkách provozovatele www.hodinyzlahvi.cz.
 

ZABEZPEČENÍ A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 
Prodejce prohlašuje, že veškeré informace týkající se zákazníka a jeho transakcí uskutečněných na internetových stránkách provozovatele jsou zabezpečené proti zneužití a bez souhlasu zákazníka nebudou předány dál třetí osobě.
 

OBJEDNÁVKA

 
Kupní smlouva vzniká na základě závazné objednávky na jejímž základě je následně realizován prodej zboží. Objednávka se stává závaznou ve chvíli přijetí objednávky prodávajícím. Závazná objednávka musí obsahovat tyto základní náležitosti: jméno a adresu kupujícího, množství požadovaných kusů přesně specifikovaného zboží, požadovaný způsob platby, způsob dodání zboží, cenu za zboží a přepravu. Objednávka je pokládána za závaznou pro obě strany pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době objednání. V případě nákupu specifického zboží "na objednávku", které je nutné na přání zákazníka obstarat, může prodávající požadovat zálohu až do výše 100% kupní ceny.
 

CENY ZBOŽÍ

 
Ceny zboží jsou na internetu vyšší než v kamenné prodejně nebo na pořádaných akcích. Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Aktuální ceny jsou uvedeny na internetových stránkách prodávajícího. Na dobírku a objednáním SMS se připočítává  150,. Kč poštovné a balné; Bankovním převodem předem - se připočítává 50,- Kč ; Hotově na prodejně nebo na pořádaných akcích se platí základní aktuelní cena. Na některé druhy zboží může probíhat sleva, která je vždy časově omezena. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit slevu, pokud je dané zboží vyprodáno.
 

INFORMACE O ZBOŽÍ

 
Popis a technické specifikace zboží, které jsou uvedné na těchto internetových stránkách vycházejí z informací výrobců.
Prodávající si vyhrazuje právo tyto informace v případě potřeby aktualizovat či změnit. Chyby v popisech a technických specifikacích jsou vyhrazeny.
 

PLATBA ZA ZBOŽÍ A EXPEDICI

 
Zboží je majetkem prodávajícího do doby úplné zaplacení ceny zboží. Celková cena objednávky může být kupujícím uhrazena:
 
* Hotově - v kamenné prodejně, nebo na pořádaných akcích. Linka pořádaných akcí 608070101
* Na dobírku - příslušnou částku zaplatí kupující při převzetí zásilky od dopravce
* Bankovním převodem předem - kupující převede celou částku na bankovní účet prodejce, který je vedený u společnosti GE money bank a. s.. V tomto případě se realizace objednávky uskuteční až po připsání celkové částky na účet prodejce.
 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

 
 
* Dodávky objednaného zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Doba dodání, která je uváděna na internetových stránkách prodávajícího je pouze orientační a může se lišit od skutečné doby dodání.
* Způsob dodání a místo odběru je stanoveno na základě objednávky. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím je vždy pojištěna a obsahuje daňový doklad.
* Rozvoz zboží zajišťuje smluvní dopravce prodávajícího po celé České a Slovenské republice. Cena za dopravu zboží se řídí dle aktuálního ceníku v sekci Možnosti objednání.
* Ceny a výhody jednotlivých druhů expedice jsou popsány v základní horizontální liště Možnosti objednání.
 
 

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY ZE STRANY ZÁKAZNÍKA

 

REKLAMACE

 
* Kupující může zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla expedována a pokud nebyla přijata záloha. Zrušení se provádí telefonicky na 244 090 430. V případě že zásilka již byla expedována, má prodávající právo požadovat po kupujícím náhradu ve výši 250,- Kč. V takovémto případě je nutné ze strany prodávajícího doložit skutečnost, že zásilka byla expedována.
* Pokud kupující zruší objednávku na kterou je vystavena záloha, nemá právo na vrácení zálohy.
 
Zrušení objednávky ze strany prodávajícího Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v následujících případech.
 
* Objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo je dlouhodobě nedostupné.
* Cena zboží se výrazným způsobem změnila nebo byla chybně stanovena.
 
V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato vrácena v hotovosti nebo převedena na jeho účet v nejkratším možném termínu.
 
Kupující má právo reklamovat zboží. Reklamace zboží se provádí na telefoním čísle 608 131 031.
Možnost vrácení zboží
Slevové kupóny
Kupón v hodnotě 50,- nebo 100,- Kč může kupující uplatnit pouze při nákupu zboží o celkové hodnotě 500,- Kč (včetně DPH) a více. Kupující může uplatnit v každé objednávce pouze jeden kupón.